Maxglass – Serwis szyb samochodowych Warszawa

Zadzwoń i zapytaj o ofertę

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Zadzwoń: tel. 660 133 632

Maxglass Szyby samochodowe Warszawa
Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 48a
(wjazd w ul. Parafialną od Stacji Paliw Orlen)

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00
sobota – zadzwoń i umów termin

Formularz kontaktowy

Dane rejestrowe firmy:
MAXGLASS
Al. Wyścigowa 4-A 112
02-681 Warszawa
NIP 5271307960
REGON 012813426

MaxGlass jest firmą świadczącą usługi na najwyższym poziomie europejskim. Dysponujemy profesjonalną i wyszkoloną kadrą montażystów, na rynku znani jesteśmy z tego, iż nie odmawiamy nawet najtrudniejszych montaży szyb, między innymi do starych samochodów dostawczych i ciężarowych, a także ogomnych szyb jednoczęściowych przednich i tylnych do nowoczesnych autokarów.

Naszym klientom oferujemy szyby najwyższej jakości czołowych europejskich hut – Pilkington i Saint-Gobain. Nasze usługi są najwyższej jakości, a nasz asortyment jest regularnie powiększany o szyby do najnowszych modeli aut.

koronawirus dezynfekcja samochodu

Dezynfekcja samochodu GRATIS

Zapewniamy naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dlatego teraz w okresie zagrożenia koronawirusem oferujemy bezpłatne dezynfekowanie pojazdu w ramach wszystkich oferowanych usług. Dezynfekcję realizujemy poprzez ozonowanie wnętrza samochodu profesjonalnymi urządzeniami.

szyby samochodowe montaz u klienta

Bądź bezpieczny – przyjedziemy na montaż do Ciebie,
a pojazd zdezynfekujemy GRATIS

Nie narażaj się na mandat z powodu uszkodzonej szyby. Wprowadziliśmy specjalną usługę związaną z sytuacją epidemiczną w Polsce. Oferujemy usługi montażu i naprawy szyb u Klienta. A żeby zapewnić Tobie pełen komfort po wykonanej usłudze zdezynfekujemy wnętrze pojazdu profesjonalnym ozonatorem. Zadzwoń i zapytaj o szybę do Twojego samochodu: tel. 660 133 632