Lusterka samochodowe

Zajmujemy się sprzedażą i naprawą lusterek samochodowych. Zapewniamy lusterka do wszystkich rodzajów samochodów. Posiadamy w ciągłej sprzedaży duży wybór osłon do lusterek. Lusterka do większości marek dostępne są od ręki. Do lusterek oferujemy podkładki uniwersalne.

Oferujemy zwierciadła (wkłady) do lusterek z powłoką chromową do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich marek. Powłoka chromowa jest odporna na każde warunki atmosferyczne i posiada atest Instytutu Techniki Samochodowej. Zwierciadła są wykonywane według opatentowanej technologii.

Wymiana wkładu lusterek samochodowych

Niektórzy decydują się wyłącznie na kupno nowego zwierciadła bądź wkładu oraz samodzielny montaż. Wymaga to dużej precyzji oraz ostrożności, bowiem samo wymontowanie starego elementu może uszkodzić wkład, szczególnie w przypadku podgrzewanych lusterek.

Aby pozbyć się starego, uszkodzonego zwierciadła niezbędne jest takie ustawienie wkładu, aby można było włożyć w szczelinę narzędzie podważające. Ten zabieg jest wykonywany tak naprawdę po omacku, dlatego też wiąże się z dużym prawdopodobieństwem uszkodzenia konstrukcji mocującej, wykonanej najczęściej z plastiku.
Jeśli więc zależy Ci na tym, aby naprawa lusterka była wykonana szybko i przede wszystkim prawidłowo, wybierz naszą firmę! Wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy w krótkim czasie dorobią niezbędne zwierciadła i wkłady, a także solidnie je zamontują!

Lusterka samochodowe Warszawa

Poznaj ofertę usterek
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Zadzwoń: tel. 660 133 632

Maxglass Szyby samochodowe Warszawa
Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 48a
(wjazd w ul. Parafialną od Stacji Paliw Orlen)

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00
sobota – zadzwoń i umów termin