Przyciemnianie szyb samochodowych

W naszym serwisie oferujemy profesjonalne usługi przyciemniania szyb samochodowych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarów oraz specjalnych (maszyny budowlane, pojazdy ochrony, pojazdy wojskowe, pojazdy ratownicze, samochody rajdowe i sportowe, campery, przyczepy).

Folie przeciwsłoneczne, redukujące promienie podczerwone IR, czyli ciepło, dają pełny komfort jazdy zarówno dla kierowcy i pasażerów.

Zapewniamy najwyższą jakość i dbałość o szczegóły. Posiadamy w ofercie folie samochodowe z barwionym poliestrem (kolor uzyskiwany poprzez dymienie poliestru) oraz folie High Performance z wysokiej jakości kilkuwarstwowego poliestru (dymiony i napylany poliester). Przepuszczalność światła widzialnego VLT: od 5% do 50%.

Właściwości folii do oklejania szyb

Kierowca decydujący się na przyciemnienie szyb swojego pojazdu ma do wyboru szeroki zakres folii. W naszej firmie zakładamy wyłącznie sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką odpornością na jakiejkolwiek zniszczenia mechaniczne – zarysowania, zerwanie, przebicie i inne. Oczywiście do wyboru klienta oddajemy kilka wariantów, różniących się stopniem zaciemnienia.

Oprócz tego posiadają specjalne, transparentne kleje, które w żaden sposób nie wpływają na widoczność kierowcy, a także nie są widoczne. Gwarantują odpowiednie dopasowanie do kształtu szyby, nawet tylnej. Dzięki temu uzyskujemy jednorodną powierzchnię, pozbawioną pęcherzyków powietrza.

Dostępne w naszej ofercie folie przyciemniające posiadają także specjalny filtr chroniący przed szkodliwymi promieniami UV.

Dlaczego warto przyciemnić szyby samochodowe?

Zazwyczaj pierwszą myślą, kojarzącą się z tego typu usługą jest świetny efekt estetyczny. To prawda – samochód po założeniu folii przyciemniającej sprawia wrażenie bardziej eleganckiego lub sportowego. Jednak nie jest to jedyna zaleta proponowanych przez naszą firmę usług.

  • Stosowane w samochodach z klimatyzacją – poprawiają jej skuteczność.
  • Komfort podczas jazdy.
  • Działają jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią Ciebie i Twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki.
  • Większość naszych folii redukuje także blask słoneczny.
  • Tuning optyczny samochodu.

Ile trwa przyciemnianie szyb samochodowych?

Szyby samochodowe przyciemniamy zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego. Zdarzają się czasem pojazdy, które wymagają dłuższego czasu pracy.

Czy można przyciemnić każdą szybę?

Generalnie można przyciemniać każde szyby samochodowe. Wyjątek stanowią bardzo zniszczone szyby czołowe – w takim wypadku niezbędna jest wymiana szyby na nową.

Poznaj ofertę na przyciemnianie szyb
Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Zadzwoń: tel. 660 133 632

Maxglass Szyby samochodowe Warszawa
Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 48a
(wjazd w ul. Parafialną od Stacji Paliw Orlen)

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00
sobota – zadzwoń i umów termin

koronawirus dezynfekcja samochodu

Dezynfekcja samochodu GRATIS

Zapewniamy naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dlatego teraz w okresie zagrożenia koronawirusem oferujemy bezpłatne dezynfekowanie pojazdu w ramach wszystkich oferowanych usług. Dezynfekcję realizujemy poprzez ozonowanie wnętrza samochodu profesjonalnymi urządzeniami.

szyby samochodowe montaz u klienta

Bądź bezpieczny – przyjedziemy na montaż do Ciebie,
a pojazd zdezynfekujemy GRATIS

Nie narażaj się na mandat z powodu uszkodzonej szyby. Wprowadziliśmy specjalną usługę związaną z sytuacją epidemiczną w Polsce. Oferujemy usługi montażu i naprawy szyb u Klienta. A żeby zapewnić Tobie pełen komfort po wykonanej usłudze zdezynfekujemy wnętrze pojazdu profesjonalnym ozonatorem. Zadzwoń i zapytaj o szybę do Twojego samochodu: tel. 660 133 632